KURUMSAL

Hakkımızda

Hakkımızda

1970‘lerin başından bu yana ticaret hayatında olan grubumuz İnşaat, Enerji, Otomotiv, Otomotiv Yedek Parça, Pompa Yedek Parçaları, Torna, Dingil İmalatı gibi sektörlerde faaliyet göstermekte olup 2020 yılında HONCOVER TEKSTİL A.Ş adıyla SS SPUNBOND kumaş üretimine başlamıştır.

Bilgi, Kalite ve Müşteri memnuniyetini ön planda tutan grubumuz, yapmış olduğu yatırımlarla hızlı büyüme göstermiş ve bulunduğu sektörler içerisinde hak etmiş olduğu başarıyı kazanmıştır.

HONCOVER NONWOVEN 5. Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamızda 3,20 cm eninde,10 gr. ila 100 gr. aralığında, istediğiniz ebatta, isteğiniz renkte 500 Ton/ay SS üretim kapasitesine sahiptir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını kaliteli ve katma değerli çözümlerle karşılamaya devam etmekteyiz.

Şirketimiz, yatırımlarıyla da ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır. Yerli üretimin gücüne inanıyor, ulusal gücümüzün uluslararası pazarda kendine edindiği yeri her geçen gün büyütmek için çalışıyoruz. Ve kurulduğumuz günden bu yana büyük bir özveri ve adanmışlıkla, müşteri memnuniyetini esas alarak sürekli gelişiyor ve hedeflerimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz.